TDMM Heroes 3 TD

TDMM Heroes 3 TD rol yapma oyununda heyecan verici anlar yaşamaya hazır olun.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut60.52 MB
  • Sürüm1.6.3
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAleksey Kolesov
TDMM Heroes 3 TD indir; Rakiplerinizi ortadan kaldırmak için stratejik yeteneklerinizi kullanın ve kazanan kişi olmaya yönelik hareket edin.

Stratejik oyun temelleri üzerine kurulan TDMM Heroes 3 TD mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyi son derece yüksek olan bir oyun dünyası, heyecan verici sahneler ve ardından gelen mükemmel bir aksiyon için sizde TDMM Heroes 3 TD oyununda yerinizi alın. Rakiplerinizi ortadan kaldırmak için stratejik yeteneklerinizi kullanın ve kazanan kişi olmaya yönelik hareket edin. Güçlü olduğunuzun farkına varın, sizin üzerinde bir güç daha olmayacak.

En şeytani bağımlılık yaratan TD stratejisinin en iyi oyunlarından biri olarak karşımıza çıkan TDMM Heroes 3 TD dünyasında taktiksel becerileriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Güçlenecek ve daha fazla yol kat etmeye odaklanacaksınız. Burası sizin savaş dünyanız, burada kazanç elde etmek adına taktiksel becerilerinizi kullanmanız gerekiyor. En büyük kale savaşlarına dahil olarak kendinizi galip getirmek için en eşsiz beceriler doğrultusunda hareket edeceksiniz. Artık oyuncak askerlerinizle kimi savunacağınızı seçebilirsiniz. Düşmanınız kahramanların 3 fraksiyonundan biri olarak karşınıza çıkacak.

Terk edilmiş mağaralardan sınırsız zindan yaratıkları, güçlü ejderhalar ve bunun gibi daha bir çok fantastik karakter ile karşı karşıya geleceksiniz. Sonsuz iskelet lejyonuna ve ölü araziden ölüme doğru yürümek için kendinizi hazırlayın. Her savaş sahnesinde etkin bir şekilde performans sergilemeye odaklanın. Burada sizi bekleyen heyecan verici bir dünya olacak. Karanlığın ve kötü canavarların arasından hayatta kalarak kendinizi güçlendirin. Savaş içerisinde başarılı olmak için kalenizi en güçlü donanıma getirin. Düşmanlarınıza karşı hem savunma hem de saldırı planları yaparak ilerleyeceksiniz.

Destansı bir maceraya hazır olun, burada görevleriniz son derece zorlayıcı olacak. Kazanmanız gereken savaşlara odaklanın ve stratejinizi hazırlayın. Kahramanların ve generallerin çatışmasında, savaş kulelerinin savunmasını ortaya çıkarın. Kahramanınızı antik kılıç, kalkan ve zırh gibi güçlü eserlere donatın, büyülü kitaptan güçlü büyüler hazırlayın, kaleyi güçlü canavarların lejyonundan korumak için hazırlayın. Kule savunma ve kulelere saldırma konusunda üstün becerilerinizi sergileyerek ilerlemeye çalışacaksınız. 42'den fazla farklı düşmanlar, orta çağlardan kalma fantezi krallığınızı ortadan kaldırmak için hazırlayın.

Efsanevi kahramanlardan bir ekip kurarak savaş alanında aktif bir şekilde rol oynamaya çalışacaksınız. Güçlü savunma kuleleri kurarak taktiksel bir şekilde ilerleyeceksiniz. Kule savunma TD stratejisinde, sizi saatlerce bağlayacak olan kale savaşları yaparak kendinize başarı kazandıracaksınız. Kudret ve büyü, savaş, para, liderlik ve savunma ustalık becerilerinizi artıran antik eserler ile sergileyebilirsiniz. Kendinizi güçlendirin, oyuna odaklanın ve krallığınızı geliştirerek daha fazla güç unsurunu ele geçirin. Şimdiye kadarki en bağımlılık yapan kahraman ve kale oyunlarının tadını çıkarmak için hazır olun. Her sahnesinde eşsiz bir fantezi savaşı yaşayacaksınız. Cesur bir şövalye olarak düşman birliklerini yok edin. Her an her yerde savaşarak topraklarınızı genişletmeye hazır olun. Savaşın her halini hissedeceksiniz.TDMM Heroes 3 TD indir